Győzelem az OMB 6. fordulójában

2021.05.25

Bánhidi Viktória: - Szombaton az OMB 6. fordulóján a KESI "A", a Röak Kaposvár "A" és a Nyíregyháza "A" csapatát fogadtuk hazai pályán Leányfalun. A lányok nagyon lelkesen léptek pályára a Kecskemét csapata ellen, már az első perctől koncentráltan, fegyelmezetten játszottak. Most nem hagyták magukat meglepni az ellenféltől, végig kezükben tartották a meccset és magabiztos játékkal 2:0 arányban győztek. Az egész versenyre jellemző volt a kiegyensúlyozott, jó játék. A további két mérkőzést is sikerült szettveszteség nélkül megnyerni a Nyíregyháza és a Kaposvár együttesével szemben. Ezt a versenynapot, az OMB 6. fordulóját minis lányaink megérdemelten torna győzelemmel zárták. Nagy gratuláció a csapat minden tagjának, nagyon büszke vagyok rájuk! A különdíjat ezúttal Piros Janka kapta. Köszönöm a lebonyolításban való segítséget csapatom sérült tagjainak és a Dunakanyaros fiúknak!