Megtartotta első ülését az új elnökség!
A májusi küldöttgyűlést követően első alkalommal ült össze a Magyar Röplabda Szövetség újonnan megválasztott elnöksége. Az ülésen különleges vendégként részt vett dr. Fürjes Balázs, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság tagja, valamint Antal Dénes, a Magyar Olimpiai Bizottság ügyvezető igazgatója is. A megbeszélés során több fontos téma is napirendre...









