Megtartotta első ülését az új elnökség!
2026.06.24

A májusi küldöttgyűlést követően első alkalommal ült össze a Magyar Röplabda Szövetség újonnan megválasztott elnöksége. Az ülésen különleges vendégként részt vett dr. Fürjes Balázs, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság tagja, valamint Antal Dénes, a Magyar Olimpiai Bizottság ügyvezető igazgatója is. A megbeszélés során több fontos téma is napirendre került. Elhangzott, hogy a röplabda világszerte az egyik legnépszerűbb sportágként az olimpiai mozgalom meghatározó része, emellett szó esett a július 16–19. között a Városligetben megrendezésre kerülő CEV Strandröplabda Nemzetek Kupája Döntőről is.
