U13/B: megérdemelten vehettük át az aranyérmet - Herr Zsuzsanna értékelése

2022.12.19

Ma hatalmas Karácsonyi ajándékkal lepett meg "kis csapatom"! Olyan játékkal rukkoltak elő az idei utolsó OMB tornánkon, hogy azt álmomban sem mertem gondolni! A szeptemberi kezdetekhez képest (alsó szerva, labdaszabadulós) , már a csapatnak a fele felső szerváival bombázta ellenfelünket. A nyitásfogadásunk is nagy százalékban nőtt. Ennek köszönhetően, többszőr kijátszották a 3 érintést. Igaz, egyenlőre még csak kosár érintéssel támadva ellenfelünket. Hatalmas mentéseket hajtottak végre a lányok. Nem ismertek elveszett labdát. Döntő szettben 19-24-ről fordítottuk meg a játszmát, betartva az edzői utasításokat. Ezzel idei második győzelmünket szereztük a szomszédos Röpkalász csapata ellen. A hab a tortán, hogy a ponttáblázat éllovasa, az UTE csapata, csak 4 játékossal érkezett. Így a pályán ugyan remekelt ellenfelünk, de a végeredmény nekünk kedvezett. (3-0) Ezzel a mai torna első helyét sikerült megszereznünk. A lányok boldogan és megérdemelten vehették át az aranyérmeket. Csapatunk különdíjasa Hudacsek Luca volt, aki nagyban hozzájárult a kiváló eredményhez. Köszönjük a nagylányok segítségét is! Örülők, hogy egyre több szülő látogatja mérkőzéseinket. Így nekik is szereztünk örömteli pillanatokat. Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek. Januárban remélhetőleg tovább menetel U13/B csapatunk, a minél jobb helyezés elérése érdekében! - Herr Zsuzsanna értékelése