U15/A leány: voltak remek megoldások és labdamenetek - Kása Enikő értékelése

2023.04.17

Harmadjára érkeztünk idén a Tatabánya otthonába. Az 1.meccsen a hazai csapat ellen mindenki lehetőséget kapott, hogy megmutassa tudását. Úgy tűnik nyitásból jelest kaptunk, a 3.szettben Zora 13:0-ig "vitte a csapatot a hátán" a nyitásaival, amiből 11 ász értèkű volt. De Zillének és Lulunak is volt 1-1 jó sorozata, amivel el tudtunk húzni a szettekben, és így könnyedén miénk lett a győzelem.

A második meccsen ismertük az ellenfél erősségeit (6 lányból 5-en 190cm magasságokban voltak), de az előző 2 meccs alapján tudtuk, hogy verhetőek. A bemelegítés alatt már látszott, hogy a veszprémi lányok rengeteget fejlődtek az előző találkozó(k) óta, így fel kellett kötni a gatyánkat. Igazán erős ütések és nyitások záporoztak, voltak remek megoldások és labdamenetek, mindkét oldalon győzni akartak a lányok. Sajnos a meccs végére elfogytunk, de büszke vagyok a lányokra, mert voltak jó pillanatok, jól reagáltak a váltásokra, a csapat végig húzta egymást, és még az utolsó pontokért is tudtak küzdeni.