HETI PROGRAM


2021 DECEMBER 06 - DECEMBER 12

SZERDÁN A LEÁNYFALUI U11 EDZÉS ÁRAMSZÜNET MIATT ELMARAD!

PÉNTEKI U13 EDZÉSEK MEGSZÜNNEK A PETZELTBEN. A FENNTARTÓ KÜLSŐS FOGLALKOZÁSOKAT NEM ENGEDÉLYEZ. ÚJ EDZÉS IDŐPONT ÉS HELYSZÍN SZERVEZÉS ALATT.

HÉTVÉGI CSAPATTAGOK COVID TESZTJE PÉNTEKEN 12:15 CASTRUM CENTERBEN

SZOMBATON U19 NŐI OIB FORDULÓ DUNAKESZIN.

VASÁRNAP U19 FÉRFI OIB FORDULÓ SZEGEDEN és U15 'A OGYB FORDULÓ BUDAPESTEN.

VERSENYEK - PROGRAMOK

2021 DECEMBER 11 SZOMBAT

U19 NŐI OIB II. osztály FORDULÓ (11:30; 13:00; 17:30)

Helyszín: 2120 Dunakeszi, Táncsics Mihály utca 4 KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLT.ISK.

Gyülekező a helyszínen: 10:00

A Csapat: Czifrik Tündi. Rostás Rea, Bokori Luca, Semsey Vera, Rostás Dóri, Semsey Lilla, Pirk Panni, Fekete Eszti, Munkácsi Réka, Engin Jázmin, Szabó Kinga, Kocsis Ajna, Dobovics Dodi

2021 DECEMBER 12 VASÁRNAP

U15 'A OGYB II. osztály FORDULÓ (11:30; 17:30)

Helyszín: 1037 Budapest, Folyondár utca 15. VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK

Gyülekező a helyszínen: 10:00

A Csapat: Sótér Fanni, Sachs Maja, Kiss Zozi, Szalai Hanna, Gyürk Ilcsi, Solymosi Róza, Engin Kármen, Lacza Gréti, Fodor Luca, Ott Zsófi, Tűzkő Blanka, Spartá Zora

A KÉT MÉRKŐZÉS KÖZTI HOSSZÚ VÁRAKOZÁS HELYETT JÓ LENNE, HA MEGTUDNÁTOK OLDANI, HOGY A JÁTÉKOSOK HAZA MENJENEK ÉS 16:30 - RA VISSZAÉRJENEK A TEREMBE.

U19 FÉRFI OIB I. osztály FORDULÓ (12:30; 14:00)

Helyszín: 6723 Szeged, Gyík utca 3 JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

Indulás: 8:30 Sztendre, Paprikabíró utca nagyparkolóból.

A Csapat: Pejtsik Bota, Pászti Boti, Dobovics Geri, Dóczi Atesz, Dorn Ádám, Munkácsi Levi, Fekete Marci, Papp Ádám, Juhos Matyi, Jármy Bulcsú

EDZÉSEK

FIÚ U17-19

2021 DECEMBER 06 HÉTFŐ labda 19:00 - 21:00REFI BÖBE

2021 DECEMBER 08 SZERDA labda 19:00 - 21:00 REFI BÖBE

2021 DECEMBER 09 CSÜTÖRTÖK labda 19:00 - 20:30 REFI BÖBE

FIÚ U11-13

2021 NOVEMBER 06 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU VIKI

2021 DECEMBER 09 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU VIKI

U19 - U17

2021 DECEMBER 06 HÉTFŐlabda 17:00 - 19:00REFI BÖBE

2021 DECEMBER 08 SZERDA labda 17:00 - 19:00 REFI BÖBE

2021 DECEMBER 03 PÉNTEK labda 18:30 - 20:30 LEÁNYFALU BÖBE

U15 'A

2021 DECEMBER 07 KEDD labda 17:00 - 18:30 REFI BÖBE

2021 DECEMBER 09 CSÜTÖRTÖK labda 17:00 - 19:00REFI BÖBE

EGYSZERI VÁLTOZÁS!! 2021 DECEMBER 10 PÉNTEKlabda 16:30 - 18:00 REFI BÖBE

U15 'B

2021 DECEMBER 06 HÉTFŐ 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU ENIKŐ

2021 DECEMBER 07 KEDD 18:30 - 20:00 REFI ENIKŐ

2021 DECEMBER 09 CSÜTÖRTÖK 18:00 - 20:00 LEÁNYFALU ENIKŐ

U13 LÁNYOK

2021 DECEMBER 06 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU VIKI

2021 DECEMBER 09 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU VIKI

U10 - U11 LÁNYOK - FIÚK

2021 DECEMBER 06 HÉTFŐ 16:00 - 18:00 LEÁNYFALU GABI

ELMARAD!! 2021 DECEMBER 08 SZERDA 18:00 - 19:30 LEÁNYFALU GABI

2021 DECEMBER 09 CSÜTÖRTÖK 16:00 - 17:30 SZTENDRE BARCSAY GABI