U13-as mini Országos Magyar Bajnokság

2020.11.09

Bánhidi Viktória: - Az elmúlt szombaton U13-as mini csapatunknak elkezdődött az Országos Magyar Bajnokság. Az első mérkőzést a BVSC-ZUGLÓ ellen fegyelmezett jó alapjátékkal - gondolok itt a nyitás-nyitásfogadásra és a befejezésekre - 3:0 arányban megnyertük. A második meccset a RÖAK Kaposvárral szemben szintén 3:0 győzelemmel zártuk. Az utolsó játékot a DELTA csapatával vívtuk. Az első szettet itt is szép játékkal, kevés hibával hozták a lányok, de sajnos a második szettet az ellenfél nyerte! A harmadik játék részben kicsit későn sikerült visszatalálnunk a saját jól bevált játékunkhoz és hiába közelítettünk pontról-pontra az ellenfelünkhöz, 1:2 arányban elveszítettük a találkozót. Beárnyékolta még a napot Pircs Rebi sérülése, neki mielőbbi gyógyulást kívánunk és köszönet az újoncunknak Kincsőnek, hogy azonnal a csapat segítségére sietett és be tudott állni a játékba! Gratulálok a lányoknak az ezüst éremhez és Gyürk Ilcsinek a különdíjhoz! Köszönet még az "idősebb" játékosoknak a sok-sok segítségért!