U13A csapatunk OB fordulón járt

2023.02.22

Múlt hétvégén újabb OMB fordulója volt az U13A csapatnak. Megint kicsit izgulósan kezdtük a játékot, de néhány labdamenet után sikerült megnyugodnunk. Először próbáltunk meg más rendszerben játszani, valószínűleg ez okozhatta a kisebb zavart, de aztán kitisztult a kép és a lányok szépen megoldották az új feladatot. DKLSN U13"A"-MTK-BUDAPEST 2:1 (1:0; 2:0; 2:1)

A következő meccset a KSE csapata ellen vívtuk, akik alaposan megnehezítették a dolgunkat. Az első szett szorosan alakult, de nem tudtuk megnyerni. A következő szettet jó nyitásokkal, okos támadásokkal a magunk javára fordítottuk, így sikerült visszatérnünk a meccsbe és sor kerülhetett a döntő játszmára. A harmadik szettben néhány ponttal mindig az ellenfél előtt jártunk, köszönhetően a jó szerváinknak, mezőnymunkánknak és a támadásainknak. Ez az előny kitartott a meccs végéig és hozzásegítette a csapatot a végső győzelemhez!

DKLSN U13"A" - KSE 2:1 (0:1; 1:1; 2:1)

Gratulálok a lányoknak, a csapat különdíját Gyürk Saci kapta.